Mariusz Macheta

Najlepszym wyznacznikiem profesjonalizmu są setki wyszkolonych i zadowolonych kursantów. Jako pierwszy instruktor w Tarnowie wyszedłem z inicjatywą szkolenia osób niepełnosprawnych. Poprzez pracę z osobami niepełnosprawnymi nabrałem doświadczenia w szkoleniu oraz pomocy tym osobom. Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem. Jestem również zawodowym kierowcą (znającym doskonale realia polskich dróg oraz przepisy ruchu drogowego). Posiadam uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii A, B, C, D. W mojej pracy stawiam na miłą koleżeńską atmosferę i profesjonalizm.


Paweł Jeleń

Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem pracując w innych ośrodkach i w dalszym ciągu mam duży zapał do pracy. Jestem osoba kompetentną i zawsze poważnie traktuję swoje obowiązki. Cechuje mnie cierpliwość, opanowanie, zaangażowanie, potrafię indywidualnie podejść do do każdego kursanta. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz miłą i pełną spokoju atmosferę podczas pracy. W rankingu MORD dotyczącym zdawalności kandydatów na kierowców za rok 2018 osiągnąłem wynik 64% zdanych egzaminów za 1-szym razem.

Marcin Rolnicki

W OSK eLCity jestem instruktorem i wykładowcą teorii , z którą nie będziesz mieć problemu na egzaminie, wytłumacze, wysłucham i przekaże wiedzę z zakresu ruchu drogowego najlepiej jak potrafię. Indywidualne podejście do kursanta jest bardzo ważne w pracy instruktora, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

Mam spore doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. O moich umiejętnościach świadczą dziesiątki zadowolonych kursantów, uzyskujących dobre wyniki na egzaminie państwowym.W obecnych czasach uprawnienie do kierowania jest dokumentem nieodzownym i często bywa kartą przetargową w zdobyciu pracy. Warto więc powierzyć swoją motoryzacyjną edukację profesjonalistom!Maria Baran

Kto jeździł, ten wie...profesjonalizm, swoboda i urok :-) . Pani instruktor z zamiłowania. Kiedy trzeba krzyknąć - krzyczy, kiedy pochwalić - chwali. Przyjdź i zobacz sam.
Doświadczenie zawodowe - 9 lat.

Józef Siedlik

Czynny instruktor z wieloletnim stażem.Działa od wielu lat, kształcąc przyszłych kierowców Wyrozumiały, wyjaśni każdą zawiłość kodeksu drogowego, ale także przekażę wiedzę dostosowując się do charakteru kursanta..
.
.

Piotr Kiełbasa

Praca instruktora mimo, że nie należy do najłatwiejszych sprawia mi dużo przyjemności i daje ogromną satysfakcję. Jestem człowiekiem spokojnym i opanowanym ale za to bardzo wymagającym. Nie odpuszczam dopóki nie nauczę kogoś podstawowych elementów nauki jazdy. .

122 Komentarze

  1. Julia pisze:

    Jeśli miałabym wybierać drugi raz, to bez wahania wybrałabym znowu eLCity! Miejsce pełne profesjonalizmu, z miłą atmosferą. Według mnie ogromną zaletą jest to, że nie trzeba, jak w innych ośrodkach, czekać kilka dni na dostępne terminy. Wszystko przebiega sprawnie i szybko. Nie ma żadnego nacisku czy przymusu, a instruktorzy są bardzo mili i wyrozumiali. Podczas jazd, oprócz nauki jest też mnóstwo humoru, dzięki czemu można się wyluzować :). Jeśli chodzi o instruktorów to polecam serdecznie Pana Pawła. Nie można też zapomnieć o Pani Dagmarze, która bardzo dobrze wykonuje swoją pracę i pomaga załatwić każdą sprawę. Po zakończonym szkoleniu można iść na egzamin bez stresu. Jeszcze raz polecam serdecznie!!!

  2. Wojtek. B pisze:

    Polecam😊
    Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem.Teoria po wykładach sama została w głowie. Pan Józef i Mariusz z którymi miałem przyjemność jeździć super instruktorzy ze spokojem wszystko tłumaczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *