Mariusz Macheta

Najlepszym wyznacznikiem profesjonalizmu są setki wyszkolonych i zadowolonych kursantów. Jako pierwszy instruktor w Tarnowie wyszedłem z inicjatywą szkolenia osób niepełnosprawnych. Poprzez pracę z osobami niepełnosprawnymi nabrałem doświadczenia w szkoleniu oraz pomocy tym osobom. Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem. Jestem również zawodowym kierowcą (znającym doskonale realia polskich dróg oraz przepisy ruchu drogowego). Posiadam uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii A, B, C, D. W mojej pracy stawiam na miłą koleżeńską atmosferę i profesjonalizm.


Paweł Jeleń

Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem pracując w innych ośrodkach i w dalszym ciągu mam duży zapał do pracy. Jestem osoba kompetentną i zawsze poważnie traktuję swoje obowiązki. Cechuje mnie cierpliwość, opanowanie, zaangażowanie, potrafię indywidualnie podejść do do każdego kursanta. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz miłą i pełną spokoju atmosferę podczas pracy. W rankingu MORD dotyczącym zdawalności kandydatów na kierowców za rok 2018 osiągnąłem wynik 64% zdanych egzaminów za 1-szym razem.

Marian Rutkiewicz

Jestem instruktorem z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Ponieważ wcześniej pracowałem m. in. przez 4 lata jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej i przez 8 lat jako instruktor nauki jazdy. Praca instruktora mimo, że nie należy do najłatwiejszych sprawia mi dużo przyjemności i daje ogromną satysfakcję. Jestem człowiekiem spokojnym i opanowanym ale za to bardzo wymagającym. Nie odpuszczam dopóki nie nauczę kogoś podstawowych elementów nauki jazdy.

Marcin Rolnicki

W OSK eLCity jestem instruktorem i wykładowcą teorii , z którą nie będziesz mieć problemu na egzaminie, wytłumacze, wysłucham i przekaże wiedzę z zakresu ruchu drogowego najlepiej jak potrafię. Indywidualne podejście do kursanta jest bardzo ważne w pracy instruktora, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

Mam spore doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. O moich umiejętnościach świadczą dziesiątki zadowolonych kursantów, uzyskujących dobre wyniki na egzaminie państwowym.W obecnych czasach uprawnienie do kierowania jest dokumentem nieodzownym i często bywa kartą przetargową w zdobyciu pracy. Warto więc powierzyć swoją motoryzacyjną edukację profesjonalistom!Maria Baran

Kto jeździł, ten wie...profesjonalizm, swoboda i urok :-) . Pani instruktor z zamiłowania. Kiedy trzeba krzyknąć - krzyczy, kiedy pochwalić - chwali. Przyjdź i zobacz sam.
Doświadczenie zawodowe - 9 lat.

Józef Siedlik

Czynny instruktor z wieloletnim stażem.Działa od wielu lat, kształcąc przyszłych kierowców Wyrozumiały, wyjaśni każdą zawiłość kodeksu drogowego, ale także przekażę wiedzę dostosowując się do charakteru kursanta..
.
.

82 Komentarze

  1. Gabriela pisze:

    Polecam OSK eLCity. Panuje tu sympatyczna atmosfera zarówno podczas wykładów jak i jazd. Szczególne podziękowania dla Pana Mariusza. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam!

  2. Katarzyna pisze:

    Bardzo polecam ośrodek ElCity!!!!! Wykłady prowadzone w interesujący sposób, teoria nie wydaje się dzięki temu nudna 😉 Wszyscy bardzo przyjaźnie nastawieni i pomocni. Większość jazd miałam z cudowną Panią Mariolą, najlepszy instruktor!!!! Bardzo cierpliwa i miła. A cierpliwosci w trakcie moich jazd potrzeba było sporo, ponieważ zaczynałam od totalnego zera 😉 Dała mi wiele cennych rad przydatnych później na egzaminie i podtrzymywała na duchu kiedy łuk nie wychodził 😉 Tylko dzięki niej zdałam za pierwszym razem !!! ŚWIETNA ATMOSFERA I SUPER OŚRODEK, będę polecać każdemu!!! jeszcze raz dziękuje za wszystko szczególnie Pani Marioli i Pani Dagmarze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *