Mariusz Macheta

Najlepszym wyznacznikiem profesjonalizmu są setki wyszkolonych i zadowolonych kursantów. Jako pierwszy instruktor w Tarnowie wyszedłem z inicjatywą szkolenia osób niepełnosprawnych. Poprzez pracę z osobami niepełnosprawnymi nabrałem doświadczenia w szkoleniu oraz pomocy tym osobom. Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem. Jestem również zawodowym kierowcą (znającym doskonale realia polskich dróg oraz przepisy ruchu drogowego). Posiadam uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii A, B, C, D. W mojej pracy stawiam na miłą koleżeńską atmosferę i profesjonalizm.


Paweł Jeleń

Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem pracując w innych ośrodkach i w dalszym ciągu mam duży zapał do pracy. Jestem osoba kompetentną i zawsze poważnie traktuję swoje obowiązki. Cechuje mnie cierpliwość, opanowanie, zaangażowanie, potrafię indywidualnie podejść do do każdego kursanta. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz miłą i pełną spokoju atmosferę podczas pracy. W rankingu MORD dotyczącym zdawalności kandydatów na kierowców za rok 2018 osiągnąłem wynik 64% zdanych egzaminów za 1-szym razem.

Marcin Rolnicki

W OSK eLCity jestem instruktorem i wykładowcą teorii , z którą nie będziesz mieć problemu na egzaminie, wytłumacze, wysłucham i przekaże wiedzę z zakresu ruchu drogowego najlepiej jak potrafię. Indywidualne podejście do kursanta jest bardzo ważne w pracy instruktora, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

Mam spore doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. O moich umiejętnościach świadczą dziesiątki zadowolonych kursantów, uzyskujących dobre wyniki na egzaminie państwowym.W obecnych czasach uprawnienie do kierowania jest dokumentem nieodzownym i często bywa kartą przetargową w zdobyciu pracy. Warto więc powierzyć swoją motoryzacyjną edukację profesjonalistom!Maria Baran

Kto jeździł, ten wie...profesjonalizm, swoboda i urok :-) . Pani instruktor z zamiłowania. Kiedy trzeba krzyknąć - krzyczy, kiedy pochwalić - chwali. Przyjdź i zobacz sam.
Doświadczenie zawodowe - 9 lat.

Józef Siedlik

Czynny instruktor z wieloletnim stażem.Działa od wielu lat, kształcąc przyszłych kierowców Wyrozumiały, wyjaśni każdą zawiłość kodeksu drogowego, ale także przekażę wiedzę dostosowując się do charakteru kursanta..
.
.

Piotr Kiełbasa

Praca instruktora mimo, że nie należy do najłatwiejszych sprawia mi dużo przyjemności i daje ogromną satysfakcję. Jestem człowiekiem spokojnym i opanowanym ale za to bardzo wymagającym. Nie odpuszczam dopóki nie nauczę kogoś podstawowych elementów nauki jazdy. .

109 Komentarze

 1. Mateusz pisze:

  Chciałbym polecić OskElcity ze względu na pełen profesjonalizm i świetne przygotowanie ze strony teoretycznej jak i praktycznej (egzamin teoretyczny 74/74 jak i praktyczny zdany za pierwszym razem). Podziękowania Dla Pana Mariusza Machety i Pana Pawła Jelenia z którymi miałem przyjemność spędzić większość swoich jazd. Uważam że są naprawdę świetni w tym co robią. Chciałbym także podziękować Panu Marcinowi Rolnickiemu – wykładowcy teorii który świetnie przekazuje wiedzę, Pani Dagmarze z biura za atmosferę jaka tam panuje oraz Panu Józefowi Siedlikowi i Pani Marioli Baran z którymi też miałem okazję jeździć . Każdego z ośrodka cechuje cierpliwość i indywidualne podejście do każdego kursanta – SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ♥♥♥. Pozdrowienia dla całego zespołu.

 2. Kamil pisze:

  Wszystko zdane za pierwszym razem , polecam jako instruktorów Pana Mariusza Macheta i Pana Józefa Siedlik .

 3. Kuba pisze:

  Polecam ELcity ze względu na dobre przygotowanie ze strony teoretycznej jak i praktycznej. Pan Marcin jako nauczyciel teorii jest niezastąpiony, świetnie tłumaczy i poszerza wiedzę swoich kursantów. Instruktorzy jazdy z cierpliwością i spokojem podchodzą do kursanta, tłumacząc co zrobiło się nie tak i jak to naprawić. Dzięki temu można wyluzować i koncentrować się na jeździe, a nie stresować reakcją instruktora na naszą pomyłkę.
  Serdecznie wszystkim polecam.

 4. Kinga pisze:

  Bardzo serdecznie polecam Pana Mariusza, który w rewelacyjny sposób w zaledwie kilka godzin jazdy przygotował mnie do egzaminu praktycznego. Po kilku nieudanych podejściach, wreszcie spotkałam instruktora, który w prosty i rzeczowy sposób pomógł mi opanować technikę jazdy samochodem. Spokój, opanowanie, a także miła atmosfera podczas lekcji pozytywnie wpłynęły na mój wynik egzaminu, za co bardzo jestem wdzięczna 😊

 5. Gabriela pisze:

  Najlepsza szkoła jazdy w Tarnowie zdecydowanie!! Atmosfera jaka panuje w biurze- rewelacyjna, głównie dzięki Pani Dagmarze!! Podziękowania Dla Pana Pawła, Pana Mariusza, Pana Józefa i wspaniałej Pani Marioli z którymi miałam przyjemność jezdzic. Bez dwóch zdań szkole polecę każdemu dzięki indywidualnemu podejściu do każdego i wyczerpaniu każdego tematu na sto procent. Pierwszy ośrodek w Tarnowie z którym się spotkałam który niekoniecznie kładzie nacisk na ilość ale na jakość! Pełen profesjonalizm, zero stresu na jazdach. Jeszcze raz dziekuje ❤️

 6. Marzena pisze:

  Wspaniała szkoła i najlepsi pod słońcem instruktorzy. Szczególne podziękowania dla Pana Pawła i Juzefa oraz pani Marioli za ogromne zaangażowanie w przygotowanie mnie do egzaminu. Zajęcia teoretyczne z Panem Marcinem prowadzone z humorem dzięki czemu wiedza sama wchodziła do głowy. Praktyka to również sama przyjemność. Luźna atmosfera pełen profesjonalizm całej ekipy. EGZAMIN ZDANY ZA PIERWSZYM RAZEM. Jeszcze raz dziękuję. 😁

 7. Sylwia pisze:

  Wielkie podziękowania dla: wszystkich instruktorów, w szczególności P Mariana, P Marioli i P Józefa – egzamin praktyczny po 20 minutowej jeździe zdany za pierwszym razem! Dla P Dagmary za dopasowanie godzin do potrzeb kursanta oraz dla P Marcina – uczestnictwo w jego wykładach to przyjemność, a wiedza sama „wchodzi” do glowy i tam zostaje ( egzamin wewnętrzny jak i państwowy zdany 74/74 ). Polecam wszystkim!

 8. Werka pisze:

  Polecam ośrodek eL City. Wysoki poziom nauki jazdy, wysoko wykfalifikowana kadra, miła atmosfera. Pani Dagmara i Pani Mariola najlepsze pod słońcem ! ❤️❤️

 9. Ewa pisze:

  Szczerze polecam tą szkołę świetni instruktorzy, profesjonalne i miłe podejście do kursanta.Miła atmosfera,zero stresu na jazdach,przygotowanie do egzaminu pierwsza klasa! W tej szkole z łatwością można nauczy się wszytskiego, a wykłady to sama przyjemność, wykłady bardzo dobrze prowadzone.
  Gorąco polecam szkołe OSK eLCity 🙂

 10. Dawid pisze:

  Chciałbym jeszcze dodać specjalne podziękowania dla Pani Marioli, Pana Mariusza, Pana Józefa za to, że tak świetnie potrafią nauczyć jeździć. Chce też podziękować Panu Marcinowi za bardzo ciekawie prowadzone wykłady oraz Pani Dagmarze za wprowadzanie tak miłej atmosfery w biurze!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *