Mariusz Macheta

Najlepszym wyznacznikiem profesjonalizmu są setki wyszkolonych i zadowolonych kursantów. Jako pierwszy instruktor w Tarnowie wyszedłem z inicjatywą szkolenia osób niepełnosprawnych. Poprzez pracę z osobami niepełnosprawnymi nabrałem doświadczenia w szkoleniu oraz pomocy tym osobom. Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem. Jestem również zawodowym kierowcą (znającym doskonale realia polskich dróg oraz przepisy ruchu drogowego). Posiadam uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii A, B, C, D. W mojej pracy stawiam na miłą koleżeńską atmosferę i profesjonalizm.


Paweł Jeleń

Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem pracując w innych ośrodkach i w dalszym ciągu mam duży zapał do pracy. Jestem osoba kompetentną i zawsze poważnie traktuję swoje obowiązki. Cechuje mnie cierpliwość, opanowanie, zaangażowanie, potrafię indywidualnie podejść do do każdego kursanta. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz miłą i pełną spokoju atmosferę podczas pracy. W rankingu MORD dotyczącym zdawalności kandydatów na kierowców za rok 2018 osiągnąłem wynik 64% zdanych egzaminów za 1-szym razem.

Marcin Rolnicki

W OSK eLCity jestem instruktorem i wykładowcą teorii , z którą nie będziesz mieć problemu na egzaminie, wytłumacze, wysłucham i przekaże wiedzę z zakresu ruchu drogowego najlepiej jak potrafię. Indywidualne podejście do kursanta jest bardzo ważne w pracy instruktora, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

Mam spore doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. O moich umiejętnościach świadczą dziesiątki zadowolonych kursantów, uzyskujących dobre wyniki na egzaminie państwowym.W obecnych czasach uprawnienie do kierowania jest dokumentem nieodzownym i często bywa kartą przetargową w zdobyciu pracy. Warto więc powierzyć swoją motoryzacyjną edukację profesjonalistom!Maria Baran

Kto jeździł, ten wie...profesjonalizm, swoboda i urok :-) . Pani instruktor z zamiłowania. Kiedy trzeba krzyknąć - krzyczy, kiedy pochwalić - chwali. Przyjdź i zobacz sam.
Doświadczenie zawodowe - 9 lat.

Józef Siedlik

Czynny instruktor z wieloletnim stażem.Działa od wielu lat, kształcąc przyszłych kierowców Wyrozumiały, wyjaśni każdą zawiłość kodeksu drogowego, ale także przekażę wiedzę dostosowując się do charakteru kursanta..
.
.

Piotr Kiełbasa

Praca instruktora mimo, że nie należy do najłatwiejszych sprawia mi dużo przyjemności i daje ogromną satysfakcję. Jestem człowiekiem spokojnym i opanowanym ale za to bardzo wymagającym. Nie odpuszczam dopóki nie nauczę kogoś podstawowych elementów nauki jazdy. .

117 Komentarze

 1. Oktawia Dykas pisze:

  Egzamin zdany za pierwszym razem! Dzięki zasługi Pana Marcina, który świetnie nauczył mnie jeździć.
  Przekazał mi ogrom wiedzy jak i rad. Tuż przed egzaminem przygotowywał mnie Pan Paweł, dzięki niemu wiedziałam, że to zdam. Byłam przygotowana w 100%. Nic mnie nie zaskoczyło. Podejście do kursanta pełne profesjonalizmu. Bardzo polecam tę szkołę!

 2. zuzia pisze:

  Serdecznie polecam elcity, wsiadając pierwszy raz do „elki” nigdy wcześniej nie miałam styczności z samochodem więc wszystkiego uczyłam się od podstaw. Czas spędzony razem z instruktorami wspominam bardzo dobrze, dużo rzetelnej wiedzy i pomocy w razie pytań czy problemów. Każdy instruktor jest inny, więc wszyscy znajdą odpowiadającą mu osobę. Egzamin zdany za pierwszym razem, teoria jak i praktyka. Wyboru elcity absolutnie nie żałuję i polecam każdemu.

 3. Monika Strzała pisze:

  Dziękuję😘💕😘💕😘💕 wszystkim instruktom za przekazanie wiedzy, cierpliwość, wyrozumiałość. Panu Marcinowi za pełne profesjonalizmu wykłady. Polecam!!!!!!!!!!! Trafiłam do najlepszej szkoły jazdy na świecie Jesteście wielcy. 😍😍😍😍🥰🥰😍😍😍😍😍😍

 4. Natalia pisze:

  Najlepsi instruktorzy , zdałam za pierwszym razem !!!

 5. Małgorzata pisze:

  Jestem wdzięczna za całą przekazaną mi wiedzę, bardzo miła atmosfera, szczególne podziękowania dla
  Pani Marioli i Pana Józefa. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem 🙂

 6. Witek pisze:

  Dziękuję serdecznie za wyrozumiałość w podejściu do kursanta oraz pełen profesjonalizm i zaangażowania w nauce jazdy. Szczególne podziękowania dla Pana Piotra, Pani Marioli i Pana Marcina, z którymi miałem najwięcej godzin jazdy. Z takimi instruktorami aż chciało się jeździć. Do zobaczenia na drodze.

 7. Jakub Prokopowicz pisze:

  Instruktorzy wspaniali, świetne podejście do każdego kursanta (pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz indywidualne podejście do każdego), super prowadzone wykłady jak i bardzo dokładna obsługa w biurze.
  Polecam bardzo egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem.
  Osobiście polecam bardzo!!
  Szkolenie nic innego jak na 6+.

 8. Nikola pisze:

  Szkoła jazdy jest perfekcyjna, atmosfera naprawdę bardzo luźna i wszystkim serdecznie polecam! Zdanie za pierwszym razem!

 9. Kacper pisze:

  Polecam każdemu pana Mariusza i Marcina!
  Teoria i praktyka za pierwszym razem zdana. Świetne przygotowanie i miło spędzony czas z „L”ką na dachu na pewno zostanie w pamięci. Pełen profesionalizm!

 10. Laura Gallas pisze:

  Nie wiem jak dziękować. Przerobiłam parę szkół jazdy, a dopiero tutaj nauczyłam się wszystkiego. Po miesiącu egzamin zdany za pierwszym razem. Jeżeli mnie nauczyli to nauczą nawet osła z kulawą nogą 😉😉😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *