Mariusz Macheta

Najlepszym wyznacznikiem profesjonalizmu są setki wyszkolonych i zadowolonych kursantów. Jako pierwszy instruktor w Tarnowie wyszedłem z inicjatywą szkolenia osób niepełnosprawnych. Poprzez pracę z osobami niepełnosprawnymi nabrałem doświadczenia w szkoleniu oraz pomocy tym osobom. Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem. Jestem również zawodowym kierowcą (znającym doskonale realia polskich dróg oraz przepisy ruchu drogowego). Posiadam uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii A, B, C, D. W mojej pracy stawiam na miłą koleżeńską atmosferę i profesjonalizm.


Paweł Jeleń

Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem pracując w innych ośrodkach i w dalszym ciągu mam duży zapał do pracy. Jestem osoba kompetentną i zawsze poważnie traktuję swoje obowiązki. Cechuje mnie cierpliwość, opanowanie, zaangażowanie, potrafię indywidualnie podejść do do każdego kursanta. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz miłą i pełną spokoju atmosferę podczas pracy. W rankingu MORD dotyczącym zdawalności kandydatów na kierowców za rok 2018 osiągnąłem wynik 64% zdanych egzaminów za 1-szym razem.

Marcin Rolnicki

W OSK eLCity jestem instruktorem i wykładowcą teorii , z którą nie będziesz mieć problemu na egzaminie, wytłumacze, wysłucham i przekaże wiedzę z zakresu ruchu drogowego najlepiej jak potrafię. Indywidualne podejście do kursanta jest bardzo ważne w pracy instruktora, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

Mam spore doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. O moich umiejętnościach świadczą dziesiątki zadowolonych kursantów, uzyskujących dobre wyniki na egzaminie państwowym.W obecnych czasach uprawnienie do kierowania jest dokumentem nieodzownym i często bywa kartą przetargową w zdobyciu pracy. Warto więc powierzyć swoją motoryzacyjną edukację profesjonalistom!Maria Baran

Kto jeździł, ten wie...profesjonalizm, swoboda i urok :-) . Pani instruktor z zamiłowania. Kiedy trzeba krzyknąć - krzyczy, kiedy pochwalić - chwali. Przyjdź i zobacz sam.
Doświadczenie zawodowe - 9 lat.

Józef Siedlik

Czynny instruktor z wieloletnim stażem.Działa od wielu lat, kształcąc przyszłych kierowców Wyrozumiały, wyjaśni każdą zawiłość kodeksu drogowego, ale także przekażę wiedzę dostosowując się do charakteru kursanta..
.
.

Piotr Kiełbasa

Praca instruktora mimo, że nie należy do najłatwiejszych sprawia mi dużo przyjemności i daje ogromną satysfakcję. Jestem człowiekiem spokojnym i opanowanym ale za to bardzo wymagającym. Nie odpuszczam dopóki nie nauczę kogoś podstawowych elementów nauki jazdy. .

117 Komentarze

 1. Patrycja pisze:

  POLECAM każdemu! Cudowna atmosfera, bardzo wyrozumiali instruktorzy, nauczą i wytłumaczą na spokojonie. Szybko zdane egzaminy!

 2. Patrycja pisze:

  Chciałam napisać tylko tyle, że jeżeli zastanawiasz się nad eLCity to mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę jazdy. Ze względu na to, że jestem osobą z niepełnosprawnością, nikt nie patrzył na mnie z góry, czułam się normalnie. Wszystko spokojnie wytłumaczone, instruktorzy z powołania! A atmosfera w ośrodku DOMOWA dzięki Pani Dagmarze, która jest złotym człowiekiem

 3. Edytka pisze:

  Witajcie ja to powiem mam szczecie naprawdę… Miałam przyjemność mieć kilku.. Instruktorów…w ośrodku..zarazem wspaniałych..od każdego wyniosłam naukę… Dziękuję za miłą atmosferę.. Za cierpliwość.. Hee.. Za mądre rady. Dziękuję. (P. JÓZEFOWI
  MARIUSZOWI… MARCINOWI.. MARII.. I PAWŁOWI ;)..Pani w burze też super 😉 będę dobrze z uśmiechem wspominać wszystko 😉

 4. Dorota Ś. pisze:

  Super szkoła, bardzo polecam w szczególności Pana Józefa i Pana Mariusza

 5. Jacek pisze:

  Super instruktorzy polecam zdane za 1 razem

 6. Angelina W pisze:

  NAJLEPSZY OŚRODEK szkolenia kierowców jaki istnieje. 😎🚘🚦🚗
  Ja bym mogła codziennie jeździć z OSK El-City 😎 Obawiam się tylko, że p. Paweł i p. Marcin, by nie wytrzymali tego 😎 ha ha.

  Atmosfera podczas jazdy powoduje, że człowiek się nie spina i skupia na jeździe. Jazda z El-City to czysta przyjemność.
  Sposób w jaki przekazują instruktorzy swoją wiedzę zasługuje na medal, aż się człowiek chce uczyć i chłonąć wiedzę.
  Humor instruktorów – co dla mnie akurat jest super ważne I KLASA. 😎 Pośmiałam się na każdej jeździe i frajdę z niej miałam jak dziecko z nowej zabawki. Zwłaszcza podczas ślizgania (driftów) po śniegu autem z p. Pawłem 😎 😎 😎 Jazda z Paweł Jeleń i Marcin Rolnicki zostanie mi w pamięci na zawsze. 😎 Żeby każde lekcje tak były przeprowadzane jak w OSK El-City, to każdy byłby geniuszem.
  No i bym zapomniała —- cierpliwość z jaką podchodzą do kursantów zasługuje na order Oazy Spokoju, w moim przypadku z moim gadanym potrafiłabym anioła wyprowadzić z równowagi.

  🚦Cieszę się, że właśnie Ci ludzie nauczyli mnie jeździć. Choć jak na blondynkę nie było tak tragicznie….hmmmm 😊😊
  Oczywiście nie można pominąć przemiłej pani Dagmary, która zawsze służy pomocą .😚

  Zapisujcie swoje matki, babki, wnuczki, wnuków i sąsiadów oraz teściowe.
  🚦 Z OSK EL-CITY🚦 prawko jest gwarantowane i przede wszystkim przygotowanie do samodzielnej jazdy na najwyższym poziomie. Nie tak jak w innych ośrodkach, że człowiek wsiada do auta i nie wie gdzie jest sprzęgło i hamulec i ze strachu boi się cokolwiek dotknąć. Tutaj jest perfekt przekazana wiedza praktyczna, jak ktoś czegoś nie wie, to instruktorzy uświadomią w taki sposób, że nie sposób nie zrozumieć 😎👍👌

  Krótko (chyba nie krótko) mówiąc z OSK El-City chce się jeździć coraz to więcej. Ja jestem zachwycona i będę polecać TO PEWNE 😊👍👌

 7. Beata Tupek pisze:

  Bardzo serdecznie polecam szkołę a w szczególności Pana Marcina, Józefa i Mariusza. Każdy z tych Panów w 100 procentach skupiony na swojej pracy, wspaniałe i profesjonalne podejście. Poza tym w ośrodku panuje rodzinna atmosfera, terminy jazd można elastycznie dopasować co jest zasługa przesympatycznej Pani Dagmary. Polecam szkołę bo naprawdę można nauczyć się jeździć i bezstresowo podejść do egzaminu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *